day 5-6, identify main priorities and morning ritual

19:47

V pátém dnu challenge je po nás chtěno, abychom si určili 3-6 základních priorit v životě. Jen stěží můžeme věnovat svoji energii více cílům a očekávat, že všech dosáhneme. A proto je asi fajn si říct, co z toho teda chceme nejvíce. Moje priority asi nechci řadit podle toho, co je pro mě nejdůležitější. Takže to prostě napíšu pod sebe. :D

  •        být zdravá a šťastná
  •       mít zdravou a šťastnou rodinu
  •        založit zdravou a šťastnou rodinu
  •        dělat, co mě baví (živit se tím)
  •        dostudovat (pokud možno úspěšně)

Samozřejmě těžko lze celý život osekat do těchto pár bodů. Co se týče mojí pracovní dráhy, zatím mě naplňuje psaní blogu, se kterým jsem poměrně v začátku. Ale je možné, že tohle se časem změní. Tudíž nemůžu teď napsat živit se blogem. Už se vidím v šedesáti, jak píšu články o tom nejvkusnějším kostýmku. Ne, tohle já nikdy nebudu samozřejmě. :D Budu nosit volný bílý trika k roztrhaným kalhotám do konce života. :D


6. den

Vzhledem k tomu, že jsem se během včerejška stihla přesunout přes půl republiky na naši chatu, budu tento úkol plnit tady. A docela dost se mi líbí, že to tahle vyšlo. Je tady nádherně a ty rána jsou kouzelný.

Vstala jsem, nalila si sklenici vody s citrónem (protože obyčejnou vodu nepiju :D) a udělala si kafe v kávovaru. Miluju ten zvuk po ránu. K tomu jsem si vzala ještě jogurt a odnesla si to na zápraží, abych se nechala pomalu a příjemně probudit slunečními paprsky. Potom jsem si vzala časopis, na který sem se děsně těšila (čtu OK magazín), a šla na zahradu. V patách mi cupital můj flekatej rošťák. A tak sedím, čtu a vychutnávám si tu atmosféru.

Přesunuju se do trávy a chvilku jen tak sedím. Pak se trošku protáhnu (nebudeme tomu ještě říkat jóga:D) a nakonec chvilku sedím se zavřenýma očima. Otevřu oči a mám pocit, že jsem klidná a připravená úplně na všechno, co mi dnešek přinese.


Takhle bych chtěla ideálně začínat každý den. Doufám, že můj sen o domečku se zahradou nebude jen snem a někdy v budoucnu se mi splní. Abych kvůli józe v přírodě nemusela chodit do parku a abych se nemusela pořád otáčet, kde mám psa. Docela chápu význam tohoto úkolu... Protože člověk zjistí, že jde ránem nastartovat celý den. Ne, že bych tohle nevěděla, ale je super si vyčlenit čas a říct - tak a zítra chci mít zase takový ráno protože prostě proto. :D Vřele doporučuju!

You Might Also Like

0 komentářů

INSTAGRAM